Dit boek beschrijft het werk van de Nederlandse Europarlementariërs sinds 2014. Zij komen aan het woord over hun activiteiten, de resultaten waar ze trots op zijn en de manier waarop ze contact hebben onderhouden met hun achterban.
Daarmee is het een must-read voor elke Europese kiezer.
Mendeltje van Keulen is lector (praktijkprofessor) Changing Role of Europe aan De Haagse Hogeschool. Hiervoor werkte ze als EU-trainer en -onderzoeker bij Instituut Clingendael, de WRR en als griffier van de commissie Europese Zaken. Ze doet onderzoek naar dewerking van de Europese Unie en geeft trainingen aan studentenen professionals bij overheden en in het bedrijfsleven.
Chris Aalberts schrijft over politiek voor ThePostOnline en onder andere het Noordhollands Dagblad. Hij schreef boeken over Europese politiek, de opkomst van rechts-populistische partijen en de lokale politiek van Den Helder. Hij doceert aan de Haagse Hogeschool en aan de Erasmus Universiteit Rotterdam.
Auteur(s) | Mendeltje van Keulen en Chris Aalberts |
---|---|
ISBN Boek | 978-94-6236-922-1,1e druk |
ISBN E-Book | 978-94-6094-423-9,1e druk |
Verschenen | 4 april 2019 |
Aantal pagina's | 234 pagina's |
Merk | Boom bestuurskunde |
Onderwerp(en) | Bestuurskunde algemeen, Europees recht, Politicologie |
Taal | Nederlands |